Rozšíření pro Mozilla Thunderbird umožňující šifrování a podepisování e-mailů.

Únor 2006

SeaMonkey bude obsahovat Enigmail

28. února 2006 v 7:41 | kowalski
Jak mě včera večer informoval MiK. Na konferenci FOSDEM se mluvilo o stálém zakomponování rozšíření Enigmail do aplikace SeaMonkey.

Update GnuPG

19. února 2006 v 7:28 | kowalski
Díky chybě objevené lidmi z Gentoo Project byla vydána opravná verze GnuPG verze 1.4.2.1, kterou si můžete stáhnout na http://www.gnupg.org/download/ nebo zde: ftp://ftp.gnupg.org/gcrypt/. Jedná se o problém s verifikací podpisu.

stále hledám testery

10. února 2006 v 7:28 | kowalski
Stále hledám testery rozšíření Enigmail. Zjišťuji bohužel, že seznam testerů, které mám v kontaktech z 95% se buď vůbec neozve a nebo mi slušně řekne, že nemají čas. S tím ovšem nemohu nic dělat a chápu to. Na druhou stranu potřebuji mít nový XPI blaík řádně otestován jinak ho nemužu oficiálně vypustit a nechat umístnit na ftp.czilla.cz. Takže pokud máte zájem klidně mě kontaktujte. Jedná se o otestování na stabilní verzi Thunderbirdu nebo Seamonkey na windows nebo linuxu.

přeložená nápověda

10. února 2006 v 7:08 | kowalski
Takže díky ochotě nového uživatele enigmailu budete moci využít v novém releasu nápovědu enigmailu, která je v něm zabudovaná. O víkendu to už jen stačí překontrolovat a poté to zahrnout do následně nové verze, která se určitě brzy objeví. Do budoucna mám také přislíbeno doplnění a přeložení dnes už neaktuální sekce konfigurace.